بک لینک - سئو - خرید بازدید گوگل - خرید بک لینک - فروش آنتی ویروس - کسب درآمد -

کازینو آنلاین انفجار
سایت بت
خرید قسطی ماشین
بازی انفجار

 وارش وارش .

وارش

انفجار ctr سایت در گوگل

سفارش و خرید سرچ گوگل تجاری (تاثیر فوق العاده سریع و انفجار CTR - بدون ریسک طبیعی ارگانیک - جستجو کاربران ایرانی از گوگل فارسی در موبایل یا دسکتاپ یا هر دو)
مناسب ارتقا فوری جایگاه عبارات کلیدی سایت های بین صفحه 20 تا ردیف نخست صفحه 1 گوگل و مناسب ارتقا تمامی کلمات پررقابت 200 ثانیه ای تضمینی

انفجار ctr

جستجو و کلیک ارگانیک گوگل تجاری
صفحه 1 گوگل ردیف 1 گوگل دیگر رویا نیست . Google میداند که CTR صفحه نخست و رتبه 1 گوگل حداقل 25 تا 70 درصد است، حال اگر سایتی CTR پایین تری داشته باشد به طور حتم گزینه مناسبی برای حضور جایگاه نخست و رتبه 1 گوگل نیست و جایگاه خود را از دست میدهد. با بسته های جستجو و کلیک ارگانیک گوگل نسخه تجاری ctr تک تک کلمات کلیدی سایت خود را منفجر کنید !(99.9% CTR)! (تبدیل رویا به واقعیت) برای اولین بار توسط شیک رنک ممکن شد در گذشته ارتقا CTR بیش از 10 درصد ممکن نبود و همچنان در هیچ سایت و بسته دیگری امکان پذیر نخواهد بود با بسته های ابتدایی آغاز کنید تا به باور این افتخار پی برده سپس انفجار واقعی را در گوگل بصورت حرفه ای برای کلیه کلمات کلیدی سایتتان را رقم بزنید. فرض کنید در یک بسته کلیک گوگل نسخه تجاری فقط 100 نفر عبارت کلیدی سایت شما را جستجو کنند و 100 کلیک صورت بگیرد نسبت جستجو و نرخ کلیک منجر به افزایش 100% Average CTR می گردد .
این فرایند بکلی به گوگل واکنش مثبت و تعامل بازدید کننده گان نسبت به سایت را با جستجو و کلیک باکیفیت و ارگانیک ثابت می کند و بلعکس اگر نرخ جستجو و کلیک سایتی در نتایج جستجو گوگل ضعیف باشد با افت و کاهش CTR روبرو بوده و جایگاه کلمات کلیدی و سایت تنزل پیدا خواهد کرد.
نکته: در این سرویس کلیه جستجو ها و کلیک ها بصورت پیش فرض از نتایج فارسی با کاربران و IP های ایرانی خواهد بود که Dwell Time و زمان ماندگاری هر یوزر بعد از کلیک تا لحظه خروج از سایت 200 ثانیه باشد.
 
لینک سفارش جهت انفجار ctr تک تک عبارات کلیدی سایت خود:
https://chicrank.com/cart.php?gid=30

منبع : شیک رنک


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 0
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۵ تیر ۱۴۰۰ساعت: ۱۰:۵۵:۰۰ توسط:وارش موضوع: نظرات (0)

ارتقا فوری نرخ کلیک و انفجار CTR

صفحه 1 گوگل ردیف 1 گوگل دیگر رویا نیست .

با بسته های جستجو و کلیک ارگانیک گوگل نسخه کولاک ctr تک تک کلمات کلیدی سایت خود را منفجر کنید !(99.9% CTR)! (تبدیل رویا به واقعیت) برای اولین بار توسط شیک رنک ممکن شد در گذشته ارتقا CTR بیش از 10 درصد ممکن نبود و همچنان در هیچ سایت و بسته دیگری امکان پذیر نخواهد بود با بسته های ابتدایی آغاز کنید تا به باور این افتخار پی برده سپس انفجار واقعی را در گوگل بصورت حرفه ای برای کلیه کلمات کلیدی سایتتان را رقم بزنید.

فرض کنید در یک بسته کلیک گوگل نسخه کولاک فقط 100 نفر عبارت کلیدی سایت شما را جستجو کنند و 100 کلیک صورت بگیرد نسبت جستجو و نرخ کلیک منجر به افزایش 100% Average CTR می گردد .

این فرایند بکلی به گوگل واکنش مثبت و تعامل بازدید کننده گان نسبت به سایت را با جستجو و کلیک باکیفیت و ارگانیک ثابت می کند و بلعکس اگر نرخ جستجو و کلیک سایتی در نتایج جستجو گوگل ضعیف باشد با افت و کاهش CTR روبرو بوده و جایگاه کلمات کلیدی و سایت تنزل پیدا خواهد کرد.

نکته:

  1.  در این سرویس کلیه جستجو ها و کلیک ها از نتایج فارسی با کاربران و IP های ایرانی خواهد بود که Dwell Time و زمان ماندگاری هر یوزر از لحظه جستجو و کلیک تا خروج از سایت نیز حداقل از 30 ثانیه شروع می شود و در بسته های ویژه تا 2,5 دقیقه متفاوت خواهد بود .
  2.  با توجه به اینکه ما از این سرویس در پروژه های خود استفاده می کنیم ظرفیت این سرویس محدود بوده و غیر قابل تمدید است

سرویس جستجو و کلیک ارگانیک گوگل نسخه کولاک چه کاربردها و امکاناتی دارد :

  • انفجار و ارتقا فوری و همزمان Total Impressions , Total Clicks
  • انفجار و ارتقا فوری 99.9% Average CTR نمونه 1 نمونه 2
  • انفجار و ارتقا فوری Average position
  • ارتقا فوری رتبه سایت و کلمات کلیدی در گوگل تا ردیف برتر Google
  • ارتقا رنک الکسا ایران و جهانی
  • قابلیت انتخاب نوع آی پی ایرانی یا خارجی
  • قابلیت انتخاب محیط جستجو موبایل یا دسکتاپ
  • قابلیت ثبت آمار و نمایش در گوگل سرچ کنسول و Alexa

برچسب: انفجار CTR،
ادامه مطلب
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 0
بازدید:

+ نوشته شده: ۳ تیر ۱۴۰۰ساعت: ۰۸:۳۹:۳۲ توسط:وارش موضوع: نظرات (0)

کلید حل معضل ازدواج در دست کیست؟

ازدواج جوانان جزء مسائل مهم و بنیادی‌ترین چالش‌های هر جامعه‌ای است که اگر برای حل مسائل مربوط به این موضوع برنامه‌ریزی‌های لازم صورت نگیرد قطعاً آمار افراد مجرد و همچنین سن ازدواج در ایران بالا می‌رود.

شاید بتوان گفت مشکلات اقتصادی همانند سال‌های گذشته مهمترین عامل تأخیر در ازدواج جوانان بوده است، به گونه‌ای که فرد برای شروع زندگی مشترک خود با حداقل‌ترین قیمت‌ها تا چند سال پس از شروع زندگی هنوز درگیر باز پس دهی مبالغ خود برای صرف اموری، چون مراسم عروسی، تهیه جهیزیه و مسکن است.

در شرایط فعلی اگر از یک پسر با سنی بین ۲۵ تا ۳۰ سال سوال شود که چرا از ازدواج فراری است؟ خرید مسکن را دیگر یک آرزوی دست نیافتنی دانسته و می گوید: «قیمت بالای تهیه مسکن چه به صورت رهن و چه اجاره بالاست» او در کل این موارد را عاملی برای دلسردی خود نسبت به ازدواج بیان می‌کند. همچنین بیکاری و عدم امنیت شغلی جوانان، باعث شده بیشتر از گذشته این پدیده‌ها عاملی برای فشار در زندگی مشترک آن‌ها شوند.

با در نظر گرفتن اینکه یک زوج برای شروع زندگی خود نیاز به فراهم کردن شرایط حداقلی دارند با یک بررسی ساده در مورد قیمت اقلام واجب زندگی می‌توان به نتیجه رسید که باز هم با قیمت‌های موجود در بازار و افزایش قیمت دو برابری نسبت به دو سال گذشته زوج‌های جوان ما برای تشکیل خانواده باید بار سنگینی از قیمت‌ها را به دوش بکشند.

قیمت های سر به فلک کشیده بلای جان زوج های جوان
زمانی که گشتی در بازار لوازم خانگی زدیم قیمت‌ها حاکی از آن بود که قیمت‌های موجود در این بازار چندان مطابق میل جوانان دم بخت و تازه ازدواج کرده نیست. اگر لوازم مورد نیاز جزئی و حاشیه‌ای یک زندگی مشترک را فاکتور بگیریم و فقط به سراغ اقلام اصلی هم برویم باز هم قیمت‌ها بسیار بالاست و حتی گرفتن وام ازدواج ۷۰ میلیون تومانی هم نمی‌تواند دردی از زوج‌های جوان دوا کند، به طور مثال یک اجاق گاز معمولی قیمتی حدود ۳ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان داشت یا یک یخچال ۱۳ فود، ۵ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان قیمتش بود. حالا اگر یک تلویزیون۶ میلیونی و یک فرش ماشینی ۲ میلیون و ۸۰۰ هزار تومانی را با یک دست بشقاب و قاشق به این لیست اضافه کنیم تقریبا نصف بیشتر وام ازدواج صرف خرید بخش کوچکی از مایحتاج یک زندگی می‌شود.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 0
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۹ خرداد ۱۴۰۰ساعت: ۰۹:۵۱:۰۸ توسط:وارش موضوع: نظرات (0)

آهنگ های آرون افشار

من بی تو هر کجا هستم تو را میبینم

با توام دلتنگی شیرینم من پریشانم کجایی

باور کن من برای خنده ات میمیرم

من برای تو فقط میمیرم من پریشانم کجایی

کجایی تو کجایی کجایی ندارم در سرم جز تو هوایی

تو با دلواپسی هام آشنایی تو کجایی

کجایی تو کجایی کجایی قرار ما نباشد بی وفایی

تو با دلواپسی هام آشنایی کجایی تو کجایی

ای ناجیِ من تا همیشه تو میمانی و من

معنیِ این دیووانگی را تو میدانی و من

از تو چه پنهان در هوایت نفس جان گرفته

من کافری هستم که با تو ایمان گرفته

کجایی تو کجایی کجایی ندارم در سرم جز تو هوایی

تو با دلواپسی هام آشنایی تو کجایی

کجایی تو کجایی کجایی قرارِ ما نباشد بی وفایی

تو با دلواپسی هام آشنایی کجایی تو کجایی

لینک دانلود:

https://parsiamusic.ir/artist/aron-afshar/


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 0
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۹ خرداد ۱۴۰۰ساعت: ۰۹:۵۰:۳۲ توسط:وارش موضوع: نظرات (0)

فروش تعدادی سایت جهت ایجاد شبکه لینک سازی

تعدادی سایت با مشخصات زیر آماده فروش برای وبمستران و سئو کاران و یا دیجیتال مارکتینگ هایی که به دنبال ایجاد شبکه لینک سازی قوی و یا به دنبال خرید سایت رنک دار قوی با سابقه قبلی هستند مناسب می باشد .

 

سوابق:

حداقل سن هر سایت 7 سال

حداقل تعداد بک لینک 10000

حداقل پیج اتوریتی 27 الی 34

داری پیج 1 الی 5 رنک قبلی گوگل

مناسب لینک سازی شبکه ای PBN , PSN

 

آدرس سایت :

2pix.ir

pix98.ir

kanoon-hamedan.ir

tmfy.ir

patrisrayan.ir

nanodesign.ir

systemati.ir

yakamuz.ir

s55.ir

parsiscom.ir

novinup.ir

hellozaban.ir

owj92.ir

etdesign.ir

20tarh.ir

w32.ir

 

قیمت تکی هر سایت 850 تومان

قیمت همه سایت ها شامل تخفیف ویژه

هماهنگی : از طریق آی دی تلگرام

bazdid1

https://t.me/bazdid1

همانطور که مشاهده کردید لینک این سایت ها در بیش از 5 هزار وبلاگ بصورت فالو در قالب رپورتاژ آگهی منتشر و آگهی شد این فرایند علاوه بر آگهی فروش تعداد بک لینک های این سایتها را تقویت نمود .


برچسب: خرید سایت،
ادامه مطلب
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 0
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۶ خرداد ۱۴۰۰ساعت: ۱۰:۵۸:۱۷ توسط:وارش موضوع: نظرات (0)

آمار بازدید سایت خود را در گوگل منفجر کنید

چه وب سایت شرکتی داشته باشید و چه یک وبلاگ شخصی، برای اینکه سهمیه ای در بازار آنلاین داشته باشید، نیاز دارید که کاربران از سایت شما بازدید کنند و با آن تعامل موثر برقرار کنند.
سوال اینجاست که در حجم انبوهی از اطلاعات که در فضای وب وجود دارد چطور می‌توان کاربران را به سمت سایت خود جذب کرد و در این فضای رقابتی پیروز میدان بود؟

در این پست ما تصمیم داریم تکنیک‌ها و اصول افزایش ترافیک سایت را به شما معرفی کنیم.

بی شک بخش زیادی از ترافیک وب سایت‌ها از نتایج ارگانیک موتورهای جستجو مثل گوگل حاصل می‌شود پس باید سئو را جدی بگیرید و روی آن سرمایه گذاری کنید.

 
شمارشگر سایت خود را منفجر کنید .
 
با پکیج های افزایش رتبه سایت خود را بصورت قانونی و طبیعی ارتقا دهید .
همین امروز با شیک رنک شروع کنید و وارد 10 ردیف اول گوگل شوید .
 
 
 
 
 
شیک رنک دارای نماد اعتماد الکترونیک و لوگوی دیجیتال

-------

آغاز ثبت نام و دریافت سامانه پیام کوتاه
ارسال پیامک از خطوط رند کشوری 1000 و 2000 و..
امکان ارسال پیامک های تبریک ، اخطاریه،یادآوری اقساط و...

با تحویل آنلاین پنل

قابلیت ها و اطلاعات بیشتر در لینک زیر

https://chicrank.com/cart.php?gid=14

 

منبع: chicrank.com

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 0
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۶ خرداد ۱۴۰۰ساعت: ۱۰:۲۷:۵۱ توسط:وارش موضوع: نظرات (0)

حسگر رادار از خودروهای تسلا حذف می شود

مهر به نقل از انگجت نوشت: خودروهای جدید مدل ۳ و مدلY این شرکت که برای عرضه در بازار آمریکای شمالی ساخته می‌شوند، دارای رادار نیستند. این حسگر در مواردی مانند هنگام استفاده از اتو پایلوت و سیستم کاملاً خودران (Full Self Driving) به راننده کمک می‌کند.

این در حالی است که تسلا از ۲۰۱۶ میلادی روی ارتقای فناوری رادار برای ارتقای قابلیت اتو پایلوت تمرکز کرده بود. البته بعد از آن محققان شرکت روی فناوری بینش رایانشی و یادگیری عمیق تمرکز کردند.

این تغییر ناگهانی است و ممکن است خریداران، خودرویی دریافت کنند که قابلیت استفاده از چند فناوری مختلف از جمله Autosteer آن محدود شده باشد. این قابلیت با استفاده از دوربین لاین‌های خیابان را ردیابی می‌کند. البته یک آپدیت نرم افزاری در هفته‌های آینده قابلیت‌های مذکور را دوباره فعال می‌کند.

تسلا در بیانیه ای در این باره می‌نویسد: ما معتقدیم برای فعال سازی قابلیت خودرانی کامل فقط به سیستم بصری نیاز است. ساختار نرم افزار مبتنی بر هوش مصنوعی ما به طور فزاینده ای به دوربین متکی است، به طوری که استفاده از رادار غیر ضروری خواهد بود.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 1
بازدید:

+ نوشته شده: ۵ خرداد ۱۴۰۰ساعت: ۰۸:۰۳:۰۸ توسط:وارش موضوع: نظرات (0)

فونی شاپ : با چه روش هایی می توان از کم شدن سرعت در حین شارژ باتری جلوگیری کرد؟

امروز می خواهیم به بررسی روش هایی باعث می شودند زمانی که گوشی به شارژ متصل است و گوشی دیر شارز می شود بپردازیم. بنابراین اگر گوشی شما نیز دچار چنین مشکلی شده است به شما پیشنهاد می شود تا پایان مقاله با ما همراه باشید و خواندن این مقاله پر کاربرد را از دست ندهید.

 

هنگامی که گوشی خود را به شارژ متصل می نمایید و متوجه کند شارژ شدن باتری می شود باید نگران این باشید که ممکن است یک مشکل جدی و فنی برای گوشی شما ایجاد شده باشد. همان طور که همه ما می دانیم امروزه استفاده از گوشی به عنوان یک بخش مهم از زندگی هر شخصی تبدیل شده است. اکثرا این باتری ها از جنس لیتیوم یونی و قابل شارژ هستند که به آن ها باتری های شارژی گفته می شود. می توان گفت این قابلیت باتری باعث شده است که شما از تمام ظرفیت باتری بدون هیچ نگرانی استفاده نمایید و با اتصال مجدد آن به برق شارژ باتری را به طور کامل پر نمایید. توجه داشته باشید که با گذشت زمان توان و ظرفیت باتری کم کم و به مرور زمان کاهش می یابد و دیگر مانند اول کارایی ندارند و این یک فرآیند غیر اجتناب پذیر است و قطع به یقین برای تمام باتری ها اتفاق می افتد. البته ممکن است که برای برخی گوشی ها این مدت زمان طولانی تر باشد که آن هم بسه به مراقبت های شخص در هنگام استفاده از گوشی و باتری دارد.

چه عواملی سبب می شود که باتری در هنگام شارژ سرعت پایینی داشته باشد؟

عواملی زیادی باعث ایجاد چنین مشکلی می شود که ما به ترتیب به بررسی تک تک این عوامل می پردازیم پس با ما همراه باشید.

علت کند شارژ شدن به خاطر بروز مشکل در کابل شارژر است

زمانی که وشی را به شارژ متصل می نمایید و متوجه دیر شارژ شدن گوشی شدید در اولین اقدام کابل شارژر را تست نمایید. می توان گفت یکی از عمده ترین و مهم ترین مشکلاتی که ممکن است در حین شارژ برای گوشی رخ بدهد خرابی کابل و یا استفاده از شارژر های بی کیفیت و غیر اصل است. بنابراین توصیه می شود تا جایی که ممکن است از شارژ خود گوشی که اصل است استفاده شود. همیشه در حفظ و نگهداری شارژر خود کوشا باشید و از ایجاد هر گووه صدمه از قبیل کشیدگی، خم نمودن و سایر عوامل دیگر خود داری نمایید. زیرا تمامی این عوامل در حین انتقال جریان از شارژر به گوشی دخیل هستند و باعث نرسیدن جریان یک دست به باتری می شوند. یکی از عللی که باعث اسیب به شارژر میشود و اغلب کاربران آن را سهوا انجام می دهند این است که اتصال بین شارژر و گوشی را به صورت ناگهانی قطع می نمایند که باعث آسیب به شارژر و گوشی می شود. بنابراین توصیه می شود هیچ گاه اتصال بین شارژر و کابل را به صورت ناگهانی قطع ننمایید. زیرا زمانی که شما این کار رانجام می دهید باعث کاهش جریان وارد شده از شارژر به گوشی می شوید وهمچنین خرابی سوکت شارژر را در پی دارد.

 

مشکل در منبع اصلی شارژ دهی علت اصلی در کند شدن

سعی کنید علاوه بر کابل شارژر مراقب منبع شارژ رسان گوشی نیز باشید که ممکن است این پریز برق، کله شارژر و یا رابطه USP باشد. هنگامی که شما مستقیما از برق استفاده می نمایید و تبدیل انرژی باتری را به برق متصل می کنید یک جریان ثابت و یکنواخت به گوشی می رسد که باعث حفاظت از باتری و گوشی می شود. اما اگر اتصال تنها از راه USP3.0 باشد ممکن است باعث آسیب به باتری شود. چون جریانی که از طریق یو اس پی به گوشی می رسد پایین است بنابراین با کاهش جریان مواجه است و به مرور زمان باعث خراب شدن باتری می شود. پس می توان گفت زمانی که شما یک منبع خوب برای شارژ دهی گوشی خود انتخاب نمایید باعث حفاظت از باتری می شود که با افت ولتاژ رو به رو نشود. توصیه ای که اغلب کارشناسان دارند این است که از منبع شارژدهی مناسب مانند پزیز برق استفاده شود که  جریان یکنواختی را به باتری برساند.

باتری از زمان تولید دچار مشکل است

گاهی اوقات مشاهده شده که باتری از همان ابتدا در زمان تولید مشکل داشته است و ربطی به چگونه شارژ نمودن و استفاده ان توسط شما ندارد. یعنی زمانی که شما باتری را به شارژ متصل می نمایید یا کلا هیچ گونه شارژی را دریافت نمی کند و یا اگر شارژی دریافت شود با سرعت بسیار پایین و در مدت زمان طولانی این پروسه انجام می شود. بنبراین می توان گفت که اگر چند روز است که شما گوشی را خریداری نموده اید و متوجه پایین بوئن سرعت شارژ در زمان شارژ شدن هستید به خراب بودن باتری شک کنید و در اسرع وقت به تعویض نمودن آن اقدام نمایید.

 

مشکل سرعت پایین شارژ شدن به کاربر مرتبط است

گاهی اوقات پیش می آید علت کاهش سرعت در زمان شارژ دهی خود کاربر باشد. به طور مثال زمانی که شما گوشی را به شارژ متصل نموده اید و تند تند آن را چک می کنید که گوشی چند درصد شارژ شدن روشن شدن پی در پی صفحه نمایش باعث پایین آمدن سرعت شارژ دهی می شود. همچنین برخی از افراد زمانی که گوشی را به شارژ متصل می نمایید از آن نیز استفاده می کنند که این امر سبب فشار به باتری و همچنین سرعت شارژ دهی آن به میزان قابل توجهی پایین می آید. بهترین روش شارژ کردن زمانی است که گوشی به صورت خاموش قرار بگیرد.

باتری اصل را چگونه تهیه نماییم؟

اگر به دنبال باتری اصل هستید و پیدا کردن باتری اورجینال برای شما تبدیل به یک معظل شده است. پیشنهاد ما به شما خرید از فروشگاه اینترنتی فونی شاپ است. فونی شاپ یک فروشگاه بزرگ است که انواع باتری های مختلف و لوازم جانبی را به شما مشتریان عزیر عرضه می کند. بنابراین شما بدون نگرانمی و خیالی آسوده می توانید اقدام به تیه باتری اصل از فونی شاپ نمایید. فونی شاپ به صورت تمام وقت آماده خدمت رسانی است و تمام محصولات خود را ضمانت نموده است.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 2
بازدید:

+ نوشته شده: ۵ خرداد ۱۴۰۰ساعت: ۰۸:۰۲:۳۶ توسط:وارش موضوع: نظرات (0)

شیر ظرفشویی فنری یکی دیگر از مدلهای شیر سینک است که برای راحتی شستشوی لگن سینک تولید شده است

شیر ظرفشویی فنری یکی دیگر از مدلهای شیر سینک است که برای راحتی شستشوی لگن سینک تولید شده است. با استفاده از شیرهای شلنگدار، دیگر نگران کثیف بودن اطراف سینک و یا شستشوی سبزیجات خود نخواهید بود. نکته ای که برای خرید شیر ظرفشویی مهم است ساده بودن آن است. عمر طولانی یک شیر ظرفشویی به آبکاری و مواد اولیه آن بستگی دارد که تشخیص این موضوع نه تنها برای شما مصرف کننده حتی برای تولید کننده ها نیز دشوار است پس به این موضوع توجه چندانی نکنید اما در یک نگاه کلی و با در دست گرفتن شیر میتوانید متوجه سنگینی تقریبی آن شوید، همچنین با دست کشیدن برروی تنهی شیر ظرفشویی متوجه صاف و یکدست بودن آبکاری آن میشوید که این یک مزیت مثبت است. برای انتخاب رنگهای مختلف شیرآلات باید در ابتدا به زمینه رنگ منزل خود نگاه کنید و سپس به کیفیت آن بیاندیشید. قیمت شیر ظرفشویی دو منظوره از 1 میلیون تومان شروع شده و به دلیل وجود برندهای مختلف دارای تنوع قیمت زیادی است. تفاوت قیمت شیرآلات توالت کاویان به دلیل تفاوت وزن و تفاوت در پیچیدگی فرایند تولید آنهاست.

کارخانه این شرکت در سال 1363 درشهرک صنعتی کاوه تاسیس و سال1380 به بهره برداری رسید شرکت کی دبلیو سی 140 سال پیش در کارخانه کوچک در شهری از سوییس شروع به فعالیت کرد که ابتدا تولید کننده جعبه موسیقی بود پس از فوت موسس آن مدیر جدید، کارخانه شیرآلات راه اندازی میکند. از لحاظ جنس آلیاژ به کار رفته در هر قسمت باید بگوییم تا چند سال پیش دو نوع ماده ای که برای شیر آلات به کار برده میشد ، آلیاژ برنج و سرب خشک بود . کارخانه شیرآلات قهرمان با داشتن ۳۵ سال تجربه در زمینه تولید شیرآلات ساختمانی و لوازم و تجهیزات آشپزخانه ، حمام و سرویس بهداشتی ، شیرآلات الکترونیک و بیمارستانی از پیشتازان این صنعت بوده است. 2. مراکز فروش محصولات بهداشتی ساختمانی و فروشندگان مصالح ساختمانی و ظرفشویی و روشویی و دوش حمام و شیرآلات اهرمی و شیرآلات فلکه ای یا گردان میباشند. یکی از خاص ترین و زیباترین برندهایی که در شیرآلات ساختمانی وجود دارد، مارک Fir italia ایتالیا است.

شیرآلات kwc : شیرآلات کی دبلیوسی نزدیک به یک و نیم قرن سابقه تولید در کشور سوییس دارد، همچنین در آمریکا، ایتالیا و آلمان خط تولید خود را راه اندازی کرده است. از معایب شیرآلات توکار می توان به نیاز به تخریب دیوار درصورت خرابی ساز و کار داخلی شیر اشاره کرد که میتواند علاوه بر هزینه مالی ای که برای صاحبخانه دارد، دردسر یافتن کاشی به همان سبک کاشی های تخریب شده را هم داشته باشد. دستگیره شیرآلات روشویی ، اهرمی و واشری میباشد که شیر روشویی مدل یونیک سفید از نوع اهرمی است و استفاده از آن بسیار راحتتر از مدل واشری میباشد و در نهایت موجب صرفه جویی بیشتر در مصرف آب می شود . شیرظرفشویی چراغدار روکار از دیگر محصولات لوکس و بسیار کاربردی میباشد نور یخی و LED در دور آبفشان به شستشوی آسانتر و ریز بینی بهتر شما کمک میکند. اکثر شیرآلات لمسی از شیر ظرفشویی شاوری تشکیل شدهاند تا به شستشوی نقاط دور از دسترس و آسانتر لگن سینک شما کمک کنند. داشتن اطلاعات در مورد شیر ظرفشویی به خرید آسانتر شما کمک میکند. نکته 3: داخل بسته بندی شیر ظرفشویی قطعاتی برای نصب وجود دارد که از جمله مهمترین آن شلنگ زیربند میباشد از چند روکش تهیه شده مانند استیل، پلاستیک که به شلنگ حصیری معروف است شاید چندان موضوع مهمی نباشد ولی بهتر است به هنگام انتخاب شیر ظرفشویی این زیر بند از روکش استیل تهیه شده باشد تا به کیفیت محصول کمک بیشتری کند.

اگر سایز لگن سینک ظرفشویی شما کوچک باشد بهتر است زمان خرید، شیری انتخاب کنید که سایز آن کوچک باشد تا از نظر زیبایی و اندازه، ظاهر موجه برای نمای آشپزخانه شما ایجاد کند و بالعکس اگر برای سینک ظرفشویی دوقلو که معمولا سایز آن 120 سانتی متر است شیر ظرفشویی تهیه میکنید باید علم آن سایز بزرگ باشد تا هنگام چرخاندن آن به چپ و راست هردو لگن سینک را در برگیرد. نکته 2: همچنین دسته اهرمی شیرظرفشویی برای باز و بسته کردن آب را چندبار باز کنید و به راحتی یا سخت باز شدن آن توجه کنید علم شیر ظرفشویی را به سمت چپ و راست چرخانده تا متوجه گردش راحت علم به دو طرف شوید نکته مهمی که برای انتخاب شیر ظرفشویی شما مهم است انتخاب شیر ظرفشویی با امکان چرخش از ابتدای علم میباشد به عبارتی علم شیرظرفشویی شما دوتکه باشد پایه آن محکم به لگن سینک چفت شده و علم بصورت180درجه بچرخد این مدل از شیرهای ظرفشویی عمر طولانی تری دارد در غیر این صورت انتخاب شیرهای ظرفشوییای که علم آنها از انتهایی ترین نقطه به سمت چپ و راست گردش دارد سبب شل شدن و بلند شدن تنهی شیر شما از روی لگن سینک میشود زیرا علم ظرفشویی پرکاربردترین اشیا آشپزخانه میباشد.

اطلاعات کامل در لینک زیر:

https://arianfarazparsam.com/مایع-ریز-اتوماتیک/


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 0
بازدید:

+ نوشته شده: ۲ خرداد ۱۴۰۰ساعت: ۰۹:۲۱:۰۵ توسط:وارش موضوع: نظرات (0)

تصادف قطار مسافربری با پراید در حوالی ورامین

 سید جلال ملکی در گفت و گو با ایسنا در این باره اظهار کرد: ساعت ۲:۱۲ دقیقه بامداد روز جاری یک مورد حادثه برخورد قطار با یک دستگاه خودرو سواری در شهر ری، خط آهن شهر ری به سمت ورامین، حدود دو کیلومتر پس از ایستگاه راه آهن شهر ری به سامانه ۱۲۵ سازمان آتش نشانی تهران اطلاع داده شد که بلافاصله پس از آن دو ایستگاه به محل حادثه اعزام شدند.

وی ادامه داد: در محل مشاهده شد که قطار مسافربری که روی خط آهن تردد می کرده با یک دستگاه خودرو سواری پراید برخورد کرده است. این خودرو که تقریبا متلاشی و مسافتی را با قطار حمل شده بود. دو نفر سرنشین آقا و خانم جوان حدودا ۱۸ ساله بودند داخل خودرو بودند.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 0
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ساعت: ۰۹:۴۷:۰۰ توسط:وارش موضوع: نظرات (0)