وارش وارش .

وارش

 سرويس ذخيره‌سازي ابري وان 

 

 سرويس ذخيره‌سازي ابري وان 
امروزه براي بسياري از افراد انتخاب يك سرويس ويژه و مناسب كه بتواند به­راحتي خدمات ذخيره­سازي ابري را انجام دهد شايد كمي مشكل باشد، به ­همين­ دليل شما مي‌توانيد از سرويس‌دهندگان متفاوتي مانند دراپ‌­باكس، گوگل­درايو و وان­درايو كه خدمات مناسبي را در اختيار شما مي­گذارند به­راحتي استفاده كنيد. اما در­ اين­ بين، چنانچه شما قصد داشته باشيد از مزاياي استفاده از وان­درايو بر روي گوشي بدانيد، بهتر است در اين مقاله با ما همراه باشيد؛ چراكه وان­درايو مزيت‌ها و قابليت‌هاي منحصر به فردي دارد كه صددرصد شما را ترغيب مي‌كند تا از خدمات آن به نحواحسن استفاده كنيد. البته وان­درايو نسبت به دراپ‌ باكس و گوگل­درايو سرويس‌هاي متفاوتي دارد و كه شما مي­توانيد به مقايسه خدمات و مزاياي هركدام نيز بپردازيد و از آنها بهرمند شويد.

همسان‌سازي و ارائه 5 گيگا بايت فضاي رايگان
چنانچه شما به استفاده از سرويس وان­درايو بپردازيد، ۵ گيگابايت فضاي ذخيره‌سازي به شما تعلق مي‌گيرد كه در بسياري از شرايط اين مقدار فضا شايد بيشتر از كاربرد و ظرفيت مورد نياز شما باشد، اما به­هر­حال مزاياي استفاده از وان­درايو بر روي گوشي مي‌تواند از همين مزيت بي‌نظير شروع شود. قطعا شما از فايل‌هاي متني متفاوتي مانند پي­دي­اف، كتاب الكترونيكي و بسياري از موارد ديگر استفاده مي‌كنيد كه اگر ذخيره‌سازي هركدام را بر روي فضاي وان­درايو انتقال دهيد، به­خوبي مي­توانيد سرعت گوشي خود را بيشتر از آن چيزي كه هست تصور كنيد و ارتقاع دهيد.

بي­انصافي است اگر همگام­سازي فايل‌هاي وان­درايو را بر روي پلتفرم‌هاي متفاوت از ياد ببريم، زيرا اين سرويس ذخيره­سازي مي‌تواند با ذخيره اطلاعات بر روي سرويس اصلي خود، آن را در ديوايس‌هاي ديگر به آساني همسان‌سازي كند. اين قابليت ويژه بدون­شك مي‌تواند اولين و مهم‌ترين دليل باشد كه امروزه كاربران به استفاده از وان­درايو تمايل نشان مي‌دهند و آن را كاربردي مي­شمارند.

مزاياي كليدي و منحصر به فرد وان درايو بر روي گوشي
از ديگر مزاياي استفاده از وان­درايو بر روي گوشي مي‌توان به جستجوي هوشمند آن اشاره كرد. به اين دليل كه شما مي‌توانيد تمام تصاوير را وابسته به نوع محتواي مرتبط، به راحتي در فضاي ذخيره‌سازي وان­درايو بيابيد و مورد استفاده قرار دهيد. يكي ديگر از مزاياي كليدي استفاده از وان­درايو، امكان دسترسي به فايل‌ها بر­حسب تقاضا است؛ چراكه فايل‌ها در اصل بر­ روي وان­درايو تعريف شده‌اند و تنها در شرايط خاص و در صورت استفاده از آن وان­درايو مي‌تواند فايل­ها را به حافظه دستگاه منتقل كند و بعد از اتمام كار شما دوباره فايل مورد نظر را مي­توانيد به وان­درايو باز­گردانيد. اما مهم‌ترين و جالب‌ترين مزيت استفاده از وان­درايو كه شما مي‌توانيد از آن انتظار داشته­باشيد، صددرصد بازگرداني اطلاعات و نسخه‌هاي قبلي بسياري از فايل‌ها است.

سخن پاياني
با توجه به مزاياي استفاده از وان­درايو بر روي گوشي شما ابتدا بايد وان­درايو را از يك سرويس مطمئن دانلود كنيد و سپس آن را روي گوشي به آسان‌ترين روش ممكن نصب كنيد و به استفاده از آن بپردازيد. اين نكته را به خاطر داشته باشيد كه امروزه استفاده از سرويس‌هاي ذخيره‌سازي ابري به واسطه قابليت‌ها و مزاياي ويژه‌اي كه دارند، گزينه قابل­ قبول و مطرحي محسوب مي‌شوند و شما چنانچه قصد مقايسه سرويس‌هاي متفاوت و كاربردي دراپ‌­باكس، گوگل­درايو و وان­درايو را داشته باشيد، بي­شك مزاياي استفاده از وان­درايو به­نسبت بقيه موارد بسيار ترغيب كننده و ايده­آل است.

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 0
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۰ آبان ۱۴۰۰ساعت: ۱۰:۱۶:۵۹ توسط:وارش موضوع: نظرات (0)

كاهش رتبه الكسا فقط در 5 روز بصورت كاملا طبيعي

كمپين بهبود رتبه الكسا [تضميني]

كسب رتبه "الف" و برتر Alexa در شبكه افزايش بازديد و تبادل ترافيك شيك رنك فراهم شد.

ارتقا رتبه سايت ديگر مانند گذشته با صرفا چند تبليغ يا دريافت ترافيك و بازديد از تعدادي سايت يا چند شبكه اجتماعي موثر است اما كافي نيست به همين خاطر جاي تعجبي نيست كه روش هاي جديد نوين و هدفمند شيك رنك روي كار آمده با سيستمي گسترده بيش از تصورات. چرخه اي از سيستم نمايش سايت ها را در قالب شبكه ايجاد كرده ايم تا بصورت نامحدود سايت ها در اين سيستم نمايش داده و بازديد دريافت كنند همين الان ميتوانيد به اين شبكه تكثير شونده متصل شويد و سايت خود را به زنجيره نمايش ميليون ها صفحه سايت و به كل شبكه اتصال دهيد . در كمتر از چند روز شاهد رشد همه جانبه در رتبه سايت خود بويژه "#رتبه_الكسا" خواهيد بود . براي درك بيشتر شبكه و پي بردن به گسترگي آن كافيست لينك chicrank.ir/rank را فراخواني كنيد تا صفحات مختلف به هم زنجير شده سايت ها را در اين چرخه گسترده مشاهده نماييد.

ارتقا رنك الكسا

 

ساير ويژگي و قابليت بسته هاي كمپين بهبود رتبه الكسا [تضميني]

  •  قابليت ثبت آمار و نمايش در پنل اختصاصي
  •  قابليت مديريت سايت هاي كمپين در پنل اختصاصي
  •  قابليت كسب امتياز رايگان از نمايش سايت هاي چرخه در پنل شبكه
  •  قابليت اختصاص امتياز دريافتي به سايت ها جهت بازديد بيشتر از چرخه نمايش شبكه
  •  به ازاي اختصاص هر 1 امتياز 1 بازديد دريافتي + بازديد هديه + بيش از 15 چرخه نمايش رايگان صفحات سايت در شبكه
  •  دريافت بازديد واقعي از شبكه وب سايت ها
  •  دريافت بازديد ارگانيك referral از منابع پربازديد
  •  دريافت بازديد معتبر cpm بصورت Campaign
  •  دريافت بازديد مستقيم Direct - Other - Display بصورت همزمان

راهبرد و مزاياي سرويس كمپين بهبود رتبه الكسا [تضميني]

خريد كمپين بهبود رتبه الكسا [تضميني]قبل از سفارش كمپين الزاميست از قسمت راهنماي جامع فايل مخصوص سيستم را دانلود و نصب نماييد. اين فايل شامل يك پوشه با پسوند zip است كه در درون آن نيز صفحات html سبك قرار گرفته است . تمامي صفحات فايل نوايندكس و نوفالو هستند و تاثير منفي بر روي سئو سايت شما ندارد. كاربران كل شبكه گسترده سيستم تنها از طريق اين صفحات از سايت شما ديدن و بازديد مي كنند. قرار داشتن كدهاي اختصاصي و سبك بودن صفحات باعث مي شود كه الكسا متوجه تمامي بازديدها شده و با محاسبه و لحاظ كردن تمامي بازديدها ، رتبه سايت شما به شكل چشمگيري بهبود پيدا مي كند. در هنگام سفارش اولين كمپين يوزر و پسورد اختصاصي شبكه را دريافت خواهيد كرد. با ورود به پنل مي توانيد گزارش آمار سايت خود را در چرخه شبكه مشاهده و مديريت كرده و يا از چرخه نمايش زنده سايت هاي شبكه امتياز رايگان دريافت نماييد. با يوزر و پسورد اختصاصي نيز مي توانيد قبل از پايان دوره سررسيد كمپين خود از نمايش چرخه سايت هاي شبكه امتياز رايگان دريافت نماييد و امتياز كسب شده را به سايت هاي خود جهت نمايش بيشتر در شبكه اختصاص دهيد. (به ازاي اختصاص هر 1 امتياز 1 بازديد و بيش از 15 چرخه نمايش و بازديد رايگان صفحات سايت در شبكه)

جهت مشاهده اطلاعات بيشتر به لينك منبع زير مراجعه نماييد

https://chicrank.ir/cart.php?gid=2

منبع: شيك رنك


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 0
بازدید:

+ نوشته شده: ۸ آبان ۱۴۰۰ساعت: ۰۹:۰۴:۴۹ توسط:وارش موضوع: نظرات (0)